Wprowadzamy nowe zwierzęta do sklepu!

22.06.2020

Witajcie
Ostatnio mocno się zastanawialiśmy nad Waszymi sugestiami aby wprowadzić na sklep zwierzęta inne niż mrówki, zadanie nie było łatwe ponieważ chcieliśmy aby nasze produkty były oryginalne i dość nietypowe, zleciało trochę czasu ale po burzy mózgów już wiedzieliśmy, że to musi być to... Isopody.
Wiele z was w tym momencie złapię się za głowę i pamięcią sięgnie aby "odnaleźć" czym mogą być te stworzenia, sporej ilości osób się to nie uda, czyli udało nam się, znaleźliśmy produkt idealnie trafiający w wytyczne jakie zostały przez nas obrane ✅

================================================================
Mogłoby się wydawać, że widoczne na zdjęciach zwierzęta to owady, ale i tu trafiliśmy dość nietypowo, albowiem są to skorupiaki, i to nie byle jakie. Isopody żywią się martwą materią dlatego nadadzą się idealnie jako tzw. ekipa sprzątająca do terrarium, będą zjadać resztki pozostawione przez wasze mrówki, gady, płazy i wszystko inne, tym samym będą dla innych zwierząt zupełnie nie szkodliwe, do tego spora część waszych zwierzaków chętnie raz na jakiś czas upoluje i pożywi się nimi. Wylęg isopodów nada się również idealnie dla małych zwierząt hodowlanych, jest zupełnie nieszkodliwą karmówkom oraz przy tak małym rozmiarze poradzi sobie z nim każdy mały "stwór"

================================================================
Tym samym do sklepu wprowadzamy nową kategorię, "Inne zwierzęta", koniecznie sprawdzajcie co jeszcze uda nam się wymyślić no i oczywiście wprowadzić, isopody widoczne na zdjęciu, Porcellio scaber w różnej kolorystyce kupicie tu:
Porcellio scaber


Pozdrawiamy.
Zespół Cheap Queens

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl